Versoek om 'n oproep terug

Huur ons luukse motors en afrigters

Ons bied luukse motors en afrigters aan om u ervaring te verbeter en u in staat te stel om die beste uit u geleenthede te kry. Ons top prioriteit is u tevredenheid.
Neem die geleentheid om 'n paar van die ikoniese toerisme-aantreklikhede van Bhubaneswar en sy omgewing te sien terwyl jy Odisha besoek.

SL #

TIPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EKSTRA / HR

EKSTRA / KM

1Dzire of Soortgelyke850150014014
2Skerpioen of Soortgelyk1000180016016
3BRV of soortgelyk1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 of BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

AANTEKENINGE

  • Bestuurderdag BATA: 200 vir Sl #1 tot 6, en 300 vir 7 tot 9
  • Nagtoelae (22: 00 tot 06: 00 Hrs): Rs. 200 vir Sl # 1 tot 6, en Rs. 300 vir 7 tot 9
  • Naby Halt Outstation: Rs. 300 vir Sl # 1 na 6 en Rs. 400 vir 7 tot 9
  • Kilometers & ure sal begin en eindig by ons huurplek (Garage To Garage)
  • Na 4 Hrs / 40 Kms-blaar is 'n toegewing van 30 minute toegelaat. Vir enige verlenging buite die genoemde plaat moet 8 Hrs / 80 Kms-plaat toegedien word. Na voltooiing van 8 Hrs / 80 Kms-blaar, sal ekstra KM / UUR gehef word volgens Vervoertarief.
  • Tolbelasting, Interstaatlike belasting en parkering sal ekstra gehef word soos per werklike + GST: 5%.
  • Vir uitstootregte word die minimum afstand 250KMs bereken per kalenderdatum of die werklike afstand, wat ookal hoër is. Kostes sal op per KM basis per tarief wees.
  • Staande A / C is op Pro-rata-basis betaalbaar.
  • Bogenoemde tarief sal hersien word indien daar 'n groot toename in brandstofprys en belastingstruktuur is.

Luukse A / C-afrigters

13-sitplek

20-sitplek, 27-sitplek

41-sitplek, 45-sitplek

is ook by ons beskikbaar.

KONTAK ONS

vir meer besonderhede en inligting

WAARDE AANVULLENDE DIENSTE:

  • Outomatiese SMS-kennisgewings met bevestiging van die bespreking.
  • Outomatiese SMS / Mail Alert op toekenning van Voertuig en Chauffeur voor 02 ure van Pick-up.
  • Daaglikse nuuspapier, mineraalwaterbottel, sambreel, noodhulpkit, yskas en droëweefselpapier wat op alle motors op gratis basis verskaf word.
  • Alle voertuie is lugversorg, nie-rook, netjies en skoon.
  • Vir verversings sal Snacks, Vrugte en Sap gereël word vir afgevaardigdes op versoek met bykomende koste.
  • Chauffeurs en / of Sand Pebble's Lughawe Verteenwoordiger geposisioneer met 'n welkom kaartjie by lughawe / treinstasie om gaste en hul afhaal te ontvang.
  • Sand Pebbles Tours verskaf ervare chauffeur, onderdanig, professioneel en vertroud met die paaie en in maatskaplike uniform.
  • Doeltreffende koördineerders word op die lokaal uiteengesit om die vereistes van kliënte op gebeure en konferensies te hanteer.
  • Rondom die Klok-taxi-diens is beskikbaar vir Korporatiewe en Uitvoerende Reis, sightseeing, begeleide toer en spesiale geleenthede.
  • Spesiale taxi-huurdienste is beskikbaar vir troues.
  • Gaste se voorkeurbesonderhede word gestoor in Data-basis om nog beter dienste te lewer op latere bestellings.

ON-LINE RESERVATION:

  • Motor besprekings moet voor 24-ure gemaak word. Sandpebles Operations Desk kan egter gekontak word indien die voertuig binne 24-ure benodig word.
  • Terwyl u 'n aanlyn bespreking maak, moet alle inligting in die voorgeskrewe vorm verstrek word.
  • On-line besprekings volg onverwags onmiddellike betaling. Maar toepaslik Govt. Belasting, tolgeld, parkeerkoste en interstaatse grenspermitte Die koste moet deur die gebruiker betaal word ten tyde van die aflewering met taxi.
  • Alle besprekings en transaksies wat deur Sand Pebbles se webwerf gemaak word, is onderhewig aan herbevestiging deur Sand Pebbles. Sand Pebbles het die prerogatief om 'n bevestigde bespreking te spyt volgens die noodsaaklikheid buite hul beheer.
  • Transaksiefooi van 15% van die beraamde faktuurbedrag sal gehef word indien die bespreking 06 uur voorheen gekanselleer word. Sodra die taxi buite Garage is, is die volle bedrag van die skatting deur die gas betaalbaar.
  • Na die aanlyn-bespreking, kan u u status monitor by ons 24Hrs diensfasiliteit.